Szczęśliwa liczba na dziś: 8

ZESTAWIENIE

Zbiórka publiczna (zebrana kwota): 3178,05 zł

Liczba uczestników (razem): 342

 

Szatafeta 4x500 m

Liczba uczestników: 28

Liczba sztafet: 7

Zajęte miejsca:

1 miejsce:

Nazwa drużyny: Dziki

Imiona i nazwiska: Aleksandra Kostka, Marta Pazunczyn, Jan Skrzypczak, Norbert Musielak

2 miejsce:

Nazwa drużyny: Byle Do Mety

Imiona i nazwiska: Adrianna Banaszak, Karolina Piasecka, Jakub Bukowiecki, Adrian Put

3 miejsce:

Nazwa drużyny: Runner’s Power

Imiona i nazwiska: Robert Roszak, Szymona Jackowiak, Agnieszka Jackowiak, Paulina Jackowiak

 

Bieg Przedszkolaków 

Liczba uczestników: 73 

Klasyfikacja chłopców

1 miejsce: Antoni Pytel

2 miejsce: Alan Przymus   

3 miejsce: Tobiasz Przymus  

Klasyfikacja dziewczynek

1 miejsce: Zuzanna Fabisiak 

2 miejsce: Amelia Król  

3 miejsce: Zofia Binkowska   

 

Bieg Uczniów Szkół Podstawowych (klasy 1-3)

Liczba uczestników: 30

Klasyfikacja chłopców

1 miejsce: Tymoteusz Szłapka   

2 miejsce: Patryk Gabrysiak   

3 miejsce: Roger Romański  

Klasyfikacja dziewczynek

1 miejsce: Michalina Adamczak 

2 miejsce: Zuzanna Samson   

3 miejsce:   Zuzanna Grzezierska

 

Bieg Uczniów Szkół Podstawowych (klasy 4-5)

Liczba uczestników: 29

 Klasyfikacja chłopców

1 miejsce: Antoni Klimek

2 miejsce: Jan Walkiewicz   

3 miejsce: Mikołaj Gogolewski   

Klasyfikacja dziewczynek

1 miejsce: Faustyna Szłapka   

2 miejsce: Julianna Bartz   

3 miejsce: Gabriela Jaskulska

 

Bieg Uczniów Szkół Podstawowych (Klasy 6-8) i Gimnazjalistów

Liczba uczestników: 13

 Klasyfikacja chłopców

1 miejsce: Filip Różański   

2 miejsce: Norbert Musielak    

3 miejsce: Wojciech Michalski 

Klasyfikacja dziewczynek

1 miejsce: Jagoda Musielak   

2 miejsce: Wiktoria Bartkowiak  

3 miejsce: Olga Rożek 

 

Bieg Główny (5 km)

Liczba uczestników: 32

Klasyfikacja  Generalna Mężczyzn

1 miejsce: Szymon Jackowiak

2 miejsce: Maciej Skrzypczak

3 miejsce: Grzegorz Piasecki

 Klasyfikacja Generalna Kobiet

1 miejsce: Agnieszka Jackowiak 

2 miejsce: Wiesława Łabutka

3 miejsce: Agnieszka Koralewska

Klasyfikacja Najszybszy Uczeń Szkoły Podstawowej: Michał Cicharski

Klasyfikacja Najszybszy Gimnazjalista: Dominik Perz

Klasyfikacja Najszybszy Uczeń Szkoły Ponadgimnazjalnej: Hubert Nowak

Klasyfikacja Najszybsza Uczennica Szkoły Ponadgimnazjalnej: Marta Pazunczyn

 

Bieg  na dystansie ok. 2,5 km

Liczba uczestników: 34  

Klasyfikacja Generalna Mężczyzn:

1 miejsce: Filip Różański 

2 miejsce: Adrian Tomczak  

3 miejsce: Adrian Put  

Klasyfikacja Generalna Kobiet:

1 miejsce: Olga Rożek 

2 miejsce: Agnieszka Golak   

3 miejsce: Joanna Jankowska 

 

Zawody Strzeleckie

Liczba uczestników: 82

1 miejsce (mężczyźni): Grzegorz Brus

1 miejsce (kobiety): Weronika Stawicka   

1 miejsce (dzieci/młodzież): Bartosz Mikołajek  

 

Rekreacyjny Marsz (bez klasyfikacji)

Liczba uczestników: 11

 

Marszobieg z pieskiem (bez klasyfikacji)

Liczba uczestników: 10



Copyright © 2019 | www.zse-srem.pl | All Rights Reserved!