Szczęśliwa liczba na dziś: 19

Drzwi Otwarte w EKONOMIE

W pierwszym tygodniu zimowych wakacji śremski Ekonomik zaprosił uczniów ostatnich klas gimnazjów i szkół podstawowych na Ferie z Ekonomem.

Oprócz aktywnego spędzenia czasu na sali gimnastycznej zwiedzający szkołę mogli uczestniczyć w zajęciach dydaktycznych (angielski analogowo, składanie komputera), warsztatach z rękodzieła oraz grach komputerowych i planszowych.

Jak co roku dużym zainteresowaniem cieszyła się kawiarenka, gdzie przy słodkim poczęstunku uczniowie i rodzice mogli dowiedzieć się jakie kierunki oferuje Zespół Szkół Ekonomicznych w przyszłym roku szkolnym. Dodatkowo uczniowie Ekonomika oprowadzali swoich młodszych kolegów po szkole, opowiadając o atmosferze panującej w szkole, cyklicznych wydarzeniach oraz zaletach konkretnego kierunku.

Na tych którzy są zdecydowani na rozpoczęcie nauki w Ekonomie, ale mają wątpliwości który z proponowanych kierunków jest najlepszy czekały testy osobowościowo - zawodowe.

Wszystkich, którym nie udało się dotrzeć na Drzwi Otwarte w Ekonomie zachęcamy do śledzenia naszej strony www.zse.srem.pl oraz konta na Facebooku, gdzie na bieżąco umieszczamy informacje o rekrutacji 2019 oraz o tym co się dzieje w szkoleCopyright © 2019 | www.zse-srem.pl | All Rights Reserved!