Zastępstwa na: poniedziałek

Wersja elektroniczna zastępstw może nie zawierać wszystkich zmian dopisywanych w ciągu dnia - aktualne zmiany umieszczane są na bieżąco w wersji papierowej, znajdującej się w gablocie szkoły (przy planie lekcyjnym).


Zastępstwa na poniedziałek 22.10. 2018

 

Kl. I E l.1- wolne, zajęcia odbyły się 8.10.

Kl. I E l.2- grupa 1/2 wolne

Kl. I LB l.3- cała klasa j. niemiecki p. P. Hyżyk s.12

Kl. II Ei l.1,2- grupa 2/2 wolne

Kl. III LH l.3- grupa 2/2 geografia p. H. Ciesielska zamiast l.9 w czwartek 25.10.

Kl. III LH l.4- grupa 2/2 zajęcia w bibliotece p. A. Grzezierska

Kl. III i l.9- grupa 2/2 informatyka p. M. Wesołowski s.04 (zaj. z 11.10.)

Kl. III LH l.10- grupa 1/2 L5 p. A. Kukliński (zaj. z 15.10.) s. 11

Kl. III L l.3- L4 p. K. Pawlicka zamiast l.1

Kl. IV LA l.2,3- grupa 2/2 wf p. J. Ogierman zamiast l. 7,8 w piątek 26.10.

Kl. III E l.2- grupa 2/2 wf p. J. Ogierman zamiast l.8 w środę 24.10.

kl. II LB l.2,3- grupa 1/2 wf p. M. Mostowska zamiast l.1,2 w czwartek 25.10.

Komunikat:

Zajęcia z pierwszej pomocy  sala luster l. 2,3 - klasy IV LA, III E, II LB.

 

Zamiana sl lekcyjnych:

Kl. I LB l.2 (CZ) s.25

Kl. IV E l.3 (SZ) s.24

 

Zastępstwa na poniedziałek 15.10. 2018

 

Kl. Ei l.1- grupa 2/2 wolne, zajęcia odbyły się 8.10.

Kl. III L l.1, 2- wolne

Kl. IV LA l.4,5,6- wolne, ale L5 p. D. Wiza na l.1 w środę 17.10.

Kl. II LA l.6- L5 p. D. Wiza

Kl. I LA l.1-wolne

Kl. II E l.2- his. P. A. Błąkała zamiast l.1

Kl. I E l.3- zajęcia w bibliotece p. A. Grzezierska

Kl. I i l.4- zajęcia w bibliotece p. A. Grzezierska

Kl. II E l.5,6- wolne

Kl. II Ei l.7- grupa 2/2 wolne

Kl. II LA l.5- zajęcia w bibliotece p. A. Grzezierska

Kl. III L l.7-wolne

Kl. II LB l.8,9-wolne

Kl. III L l.8- wolne, zajęcia odbyły się 11.10.

Kl. II E l.4-wolne

Kl. I E l.9-wolne

Kl. I i l.8- grupa 1/2 I1 p. K. Gogolewski zamiast l. 10, gr. 2/2 wolne

Kl. III i l.8-wolne

Kl. III LH l.8, 9-cała klasa wolne, ale grupa 1/2 L5 p. A. Kukliński na l.10

w poniedziałek 22.10.

Kl. II i l.8- wolne