Zastępstwa na: poniedziałek

Wersja elektroniczna zastępstw może nie zawierać wszystkich zmian dopisywanych w ciągu dnia - aktualne zmiany umieszczane są na bieżąco w wersji papierowej, znajdującej się w gablocie szkoły (przy planie lekcyjnym).





Zastępstwa na poniedziałek 26.02. 2018

 

kl. I Ei l.1,2- grupa 2/2 wolne

kl. III i l.3,4- grupa 1/2 wolne

Kl. II LH l.1,2- grupa 2/2 wolne

Kl. I Ei l.3- grupa 1/2 E1 p. A. Słowińska zamiast l.1 we wtorek 27.02.

Kl. II LH l.5- grupa 1/2 j. angielski p. M. Nowak zamiast l.9 we wtorek 27.02.

Kl. I LA l.6- zajęcia w bibliotece p. A. Grzezierska

Kl. III Si l.7,8- grupa 2/2 wolne

Kl. IV LA l.6- L5 p. K. Pawlicka  (z 9.02.) s.02

Kl. III Si l.6- grupa 2/2 wolne

Kl. III E l.7-wolne

Kl. III LA l.8- grupa 2/2 zajęcia w bibliotece p. A. Grzezierska

Kl. II L l.9- grupa 2/2 wolne

Kl. II L l.10-wolne

Kl. III LB l.11-wolne

Kl. III Si l.9- grupa 2/2 wolne, ale S5 p. A. Kukliński na l.7 we wtorek 27.02.

Komunikaty:

  1. Zamiana sal lekcyjnych (rezerwacja sali luster od l.8):

Kl. I LA l.8 (KK) s.05

  1. We wtorek 27.02. od 6 godz. lekcyjnej zajęcia wg harmonogramu:

l.6           12:25- 12:55

l.7           13:00- 13:30

l.8           13:35- 14:05

l.9          14:10- 14:40

l.10        14:45- 15:15

l.11        15:20- 15:50


Zastępstwa na poniedziałek 5.02. 2018

 

 

Kl. III E l.7- wolne

Kl. III LA l.8- cała klasa religia p. J. Szymańska zamiast l.11 s.2S

Kl. II L l.9- grupa 2/2 wolne

Kl. II L l.10- wolne

Kl. III LB l.11-wolne

Kl. IV i l.1- grupa 2/2 wolne

Kl. IV EA l.1- grupa 3/3 wolne

Kl. IV EB l.1-wolne

Kl. IV LB l.2,3- grupa 3/3 wolne

Kl. I i l.5- cała klasa matematyka p. Mariusz Towarek, s.23,

zamiast l.1 we wtorek 6.02. ( na l. 1 we wtorek informatyka gr. 1/2)

Kl. I E l.6- religia ks. P. Hoffmann zamiast l.9 w piątek 9.02.

Kl. I LB l.7- grupa 1/2 zajęcia w bibliotece p. A. Grzezierska

Kl. IV LB l.8- j. polski p. K. Grzegorczyk zamiast l.1, s.23

Kl. IV LA l.1-wolne

Kl. I LB l.2- edb p. D. Wiza zamiast l.10 w środę 7.02.

Kl. III Si l.3- grupa 2/2 zajęcia w bibliotece p. A. Grzezierska

Kl. III Si l.4- grupa 2/2 L6 p. A. Kubiszewska zamiast l.8

Kl. IV LB l.5- zajęcia w bibliotece p. A. Grzezierska

Kl. III Si l.6- cała klasa wf p. K. Staśkiewicz zamiast l.1 we wtorek 6.02.

Kl. III Si l.7- grupa 1/2 zajęcia w bibliotece p. A. Grzezierska

Kl. IV LA l.6- L5 p. K. Pawlicka (zaj. z 2.02.) s.03

Kl. III Si l.9- wolne, ale S5 p. A. Kukliński na l.3 w środę 7.02.